CSA YAZILIM | DANIŞMANLIK

CSA Yazılım ve Danışmanlık  2011 yılında QAD operasyonlarının başarılı bir şekilde müşterilere sunulması hedeflenerek kurulmuştur. Günümüzde ise birbirinden farklı sektörlerde bulunan yerel ve global firmalara ürün ve hizmet sağlamaktadır.

CSA Yazılım ve Danışmanlık, ürünlerini ilgili firmalarla buluşturarak  firmaların sorunlarına yönelik teknolojik çözümler sunmaktadır. Satış öncesinde ve sonrasında sahip olduğu uzman danışman kadrosu sayesinde müşterilerin deneyimlerini en üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır.

kuruluş2
Kuruluş1

CSA Yazılım ve Danışmanlık otomotiv sektörü başta olmak üzere endüstri, tüketici ürünleri ve sağlık sektöründen birçok müşteriye ürün ve hizmet sağlamaktadır.

Her zaman gelişmeyi ve geliştirmeyi hedeflemekle birlikte vizyon ve misyonunu gelişen dünyaya uyacak şekilde her zaman güncel tutar. Bu doğrultuda dünyada gelişen sektörlerde ihtiyaç duyulan yazılım çözümlerini, öncelikle kabiliyetleri ölçüsünde geliştirmeye ve gerekirse bünyesine katarak müşterilerine kolaylık ve fayda sağlamayı hedefler:

 • QAD (ERP – Kurumsal Kaynak Planlaması)
 • Prophix (CPM – Kurumsal Kaynak Yönetimi)
 • Planettogether (APS – Gelişmiş Plan Programlama)
 • E-support.pro (Destek Sistemi)

CSA Yazılım ve Danışmanlık, müşterilerine iyi ürünleri sunarak ve bu ürünlerin hizmetlerini sağlayarak  başarı ile çalışmaya devam etmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Yazılım yabancı kaynaklı ise Türkiye’deki satış ve destek organizasyonu hangi yapıdadır?

CSA  özel distribütörlük anlaşmaları ile çalışmaktadır. Tüm EMEA bölgesi ortakları için eğitim merkezi olarak İstanbul konumlandırılmıştır.

 

 • 09:00 – 18:00 Destek Birimi
 • 5 gün boyunca Destek
 • Her zaman en yeni eğitimlerle bilgilendirilen danışman kadrosu

Yerel destek organizasyonu dahilindeki personelin eğitim ve tecrübeleri hangi seviyededir ?

Danışmanlar en yeni uygulamaların eğitimlerini çok kısa aralıklarla, İstanbul eğitim merkezi sayesinde alabilmektedir. Ayrıca QAD, e-learning konusunda çok geniş bir kaynağa sahiptir. Prophix Academy sayesinde güncellenen her özelliklik kısa süre içince danışmanlarımız aracılığıyla keşfedilir. Planettogether Resources kısmı ile sürekli öğrenmeyi kolaylaştırır. Müşterilerimizin ve danışmanlarımızın bu kaynaklardan faydalanması ve kullanması çok kolaylık sağlamaktadır. Mevcut danışman kadrosunda 2-5 yıl tecrübeli junior danışmanların (6) yanında 10-20 yıl deneyim sahibi (7) danışmanlar yer almaktadır. Danışmanlarımızın tamamı uluslararası ve lokal birçok büyük işletmede proje yürütmüş ve servis hizmeti vermeye devam etmektedir. ITG, Glaxo, GKN, Stryker, Eaton, Supsan, Ermetal, Konveyör, Dentaş, Bıçakcılar, ABC… firmaları, örnek müşterilerimiz olarak gösterilebilir.

Yazılımda ortaya çıkabilecek acil çözümlenmesi gereken sorunlarda müdahale etme süresi yaklaşık ne kadar olacak?

 • Destek birimi mesai saatleri içerisinde her tür soruna en kısa sürede cevap vermektedir.
 • CSA Danışmanlık uzaktan erişim gerektiren telefon çağrılarında lisanslı uygulama (Teamviewer) ile Web üzerinden destek verebilir.
 • Danışmanlık hizmeti telefon aracılığıyla verilmez. Telefon ve Web üzerinden verilen danışmanlık hizmetleri ayrı olarak ücretlendirilir.

Yazılım firmasının geçmişi, mali ve idari yapısı ne durumdadır? Yazılımın geleceği ile ilgili hedefler nelerdir? Yazılıma taahhüt edilebilecek destek süresi ne kadardır?

 • QAD 1979 , Prophix 1987, Planettogether 2004 yılından beri Dünya yazılım sektörüne çözüm sunmaktadır.
 • Yine Türkiye yerleşkesinde uzun yıldır müşterilerine hizmet sunmaktadır.
 • Türkiye’de yer alan Global müşterilerinin sayısı her geçen gün arttığından dolayı hizmet sunmaya devam edecektir.

Yazılım modüler bir yapıya sahip midir? Modüler yapı tam entegre çalışıyor mu?

 • Yazılım modüler bir yapıya sahiptir ve bu modüller entegre bir şekilde çalışmaktadır.
 • Modüler yapının içerisinde yer alan “add-on” ürünler dahi EOB metodolojisi ile ve QExtend gibi araçlarla entegre çalışma sağlanmaktadır.

Çözüm Ortaklarımız