EĞİTİM

Projelerin başarılı bir şekilde devreye alınması ve faydalarının kayba uğramadan artarak işletmede yaşaması için eğitim önemli bir yer taşımaktadır. QAD Kurumsal Uygulamaları eğitim ve dokümantasyon konusunda çok zengin içerikle müşterilerine hizmet vermektedir. CSA Yazılım ve Danışmanlık bu eğitim araçlarının en verimli kullanımı için gerek yerinde gerekse bünyemizde gerçekleştirdiğimiz eğitimlerimizle müşterilerimize sunmaktayız.

Tüm organizasyonlarda yaşanan ortak bir sıkıntı, bilgilerde/becerilerde meydana gelen aşınmadır. Zaman içerisinde çalışanların rolleri değişir, organizasyondan ayrılırlar veya yaşamsal öneme sahip becerileri unuturlar. Bu sorunların giderilmesi için QAD, çevrimiçi eğitim yoluyla müşterilerimizin en üst seviyede etkinliklerini sürdürmelerine yardımcı olmaya odaklanmıştır. Kullanıcıların eğitimleri tamamlamasını takip eden bir Eğitim Yönetim Sistemi ile birlikte kapsamlı bir çevrimiçi eğitim yelpazesi sunulur. Buna ek olarak dünyanın değişik yerlerinde sınıf eğitim etkinlikleri çizelgeleri mevcuttur ve müşterilerimiz için istek üzerinde eğitimler düzenlenebilmektedir.

Eğitim merkezi, QAD ürünleri ve sektör kavramları hakkında 50’den fazla çevrimiçi dersi destekler; aktif olarak QAD Destek hizmetlerinden yararlanan müşteriler bunlara ücretsiz erişebilir.

Eğitmen tarafından gerçekleştirilen ve belirli konulara odaklanan, uygulamalı alıştırmalar ve ilgili konularda uzmanlardan bilgi aktarımı sunan derslere katılın.

Ürün sınavları üzerinden QAD ürünlerinin işlevlerine dair kullanıcıların bilgileri ve hakimiyetleri doğrulanır.

Şirketin belirli ihtiyaçlarını ve iş süreçlerini karşılamak amacıyla tesis üzerinde sunulacak özelleştirilmiş eğitimler talep edebilirsiniz, bunlar gerektiği zaman verilir.